УКР ENG
Call Centr Taxi Ternopil - 0 800 50 4948 - ЦІЛОДОБОВО \\ Email: office@taxiternopil.te.ua \\ SMS на 2909 КОД-549......-Для Пропозицій і Скарг.\\Шукайте Наш додаток в App Store та Google Play Market.\\
ПРО ТАКСІ В ТЕРНОПОЛІ

Дещо про таксі та водіїв таксомотора в Тернополі:

 
Як завчасно потрібно викликати таксі?

Швидше, ніж за 5 хвилин, замовлена машина таксі зможе під"їхати в рідкісних випадках. Час очікування таксі в Тернополі зазвичай становить від 5 до 15 хвилин. Тому для розрахунку часу при замовленні таксі саме цей фактор і слід враховувати. Для поїздок до вокзалу та аеропорту цей час має бути суттєво збільшений. Враховуйте години пік.
Такий тривалий час очікування пов'язаний з тим, що не завжди автомобілі таксі рівномірно розташовані по місту. 
Для того, щоб запланована поїздка відбулася вчасно, необхідно знати кілька телефонних номерів для виклику таксі.Дотримання правил безпеки в таксі.

1. Намагайтеся користуватися послугами таксі тільки транспортних компаній. Не сідайте в автомобілі так званих "приватників", щоб уникнути різних конфліктів.
2. Коли ви  здійснюєте поїздку в таксі одноосібно, сідайте на заднє сидіння автомобіля. Слід пам'ятати, що за статистикою найбезпечніше місце в автомобілі - заднє сидіння, розташоване за водієм.
3. Відповідно до правил дорожнього руху необхідно  обов'язково користовуватися ременями безпеки. У разі виникнення ДТП жодна страхова компанія не сплатить вам компенсацію за отримані збитки при недотриманні цієї умови.
4. Намагайтеся не розмовляти з водієм більше, ніж того вимагають моменти, пов'язані з поїздкою.
5. Не "підганяйте" водія, не давайте йому особистих доручень. Пам'ятайте про те, що водій таксі - не ваш особистий шофер. Він на роботі і виконує свої посадові інструкції.
6. Попередньо обумовте приблизну вартість поїздки, її маршрут з диспетчером. Це необхідно зробити для того, щоб не виникло конфліктних ситуацій при оплаті.Портрет сучасного таксиста.

 Замовляючи машину в службі таксі або піднімаючи руку на дорозі, ми стикаємося з абсолютно різними людьми. Найчастіше ми навіть не звертаємо уваги, хто сидить за кермом автомобіля. Головне - доїхати до місця призначення. Буває, що і проблемами життєвими ділимося з цим абсолютно незнайомою людиною, про існування якого забудемо, ледь за нами зачиняться двері. Так який же він, сучасний таксист великого міста?
  Однозначної відповіді на це питання немає. Є ціла категорія людей, для яких таксі - це все життя. Як правило, стаж водіння у них близько 20 років і вони пам'ятають ще радянські часи і жовті «Волги» з шашечками і зеленим вогником. Такі водії побачили на своєму довгому професійному шляху багато, вони хороші психологи, до роботи підходять відповідально і серйозно. Досконало знають місто, можуть порадити, в який ресторан краще поїхати відпочити, приємно провести час, загалом - повноцінна екскурсія по місту забезпечена, якщо клієнта влаштовує ціна.
  У таксі працюють і випадкові люди. Іноді дивуєшся, якими долями занесло людини з трьома вищими освітами і досить солідним минулим на роботу в таксі. Але, що прикметно, багатьом подобається ця робота, незважаючи на її простоту. Тому не дивуйтеся, якщо на замовлення таксі до вас приїде автомобіль з академіком за кермом ... Та й серед клієнтів часом трапляються цікаві співрозмовники і нудьгувати «попутників мимоволі» доводиться рідко!
  Ще одна категорія - водії, так сказати, тимчасові. З якихось своїх причин вони змушені працювати на цій роботі на увазі її відносної доступності (хоча слід зазначити, що в службах замовлення таксі таких водіїв небагато, служби таксі не вступають в конфлікт з законодавством). Піднімаючи руку на дорозі ви з набагато більшою ймовірністю сядете в машину саме до такого водія і автомобіль його буде далеко не в ідеальному стані. Знання міста, швидше за все, буде далеко не на висоті і дорогу показувати доведеться вам.
  Такий короткий портрет сучасного таксиста. Може бути, сідаючи в машину наступного разу, вам стане цікаво придивитися уважніше до людини, що тримає кермо. 
Вдалою поїздки!

 
Чому таксі Тернополя має настільки важливе значення для жителів міста???

Навіть для тих, хто ним ще не користувався? Чи знайома Вам ситуація, коли надворі вже стемніло, громадський транспорт припинив свій рух, а Ви далеко від дому? Звичайно, багатьох із нас у таких випадках рятувало таксі. Воно ж завжди допомагає нам дібратися тих місць, які для тролейбусів та маршруток недоступні. Таксі може відвезти нас від дверей одного будинку до дверей іншого: особливо такого комфорту хочеться тоді, коли Тернопіль заповнений проливним дощем, або коли надворі морозна погода, і коли у нас є необхідність терміново кудись дібратися. Ви не повірите, але таксі Тернополя, окрім прямих своїх функцій, береже гігієну жителів міста! Адже, як Вам відомо, в наповненому громадському транспорті дуже легко заразитися, особливо під час епідемій. А от у таксі в Тернополі цей ризик значно менший. Тернопіль – компактне місто, але це не зменшує потреби людей добиратися додому в нічний час, особливо коли цей шлях далекий. Ті, хто працює вночі, мають можливість без проблем добиратися від місця роботи. Ті, хто цікавиться культурними подіями, можуть швидко добратися додому після концерту чи вистави. А молодь, як відомо, у цей час якраз повертається із дискотек. Усе це можливо завдяки злагодженій роботі таксі в Тернополі. Якщо можна так висловитися, на таксі Тернопіль щедрий. Є багато перевізників, у кожного із яких своя тарифна політика. Але у більшості ціни значно нижчі, ніж в інших обласних центрах України. розробка сайту: vlasne.info
bigmir)net TOP 100